Sacred

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Stínový Válečník


Stínový VálečníkStínový válečník byl používán jako Lidská elitní stráž a statečně bojoval pro jeho panovníka během velkého množství bitev za císařství Vyšších elfů. Jeho síla v bitvě ho učinila žijící noční můrou, strašící své nepřátele. Takto byl jeho ultimátní zbraní. Jeho síla, disciplína a oddanost neměli obdoby.

Přesto se chystá změna, když i nejlepší z válečníků, zažijí jeho úctyhodný konec na bitevním poli. Bohové si zavolali nahoru k sobě duši elitního válečníka a přenesli ji do věčné síně slávy, kde by mohl přirozeně vládnout jako mocný válečník.

Ale teď jeho generál Vysokých Elfů má s ním jiné úmysly! Chtěl by ho navrátit na bitevní pole. Proto se tedy rozhodl přinést duši zpět z říše mrtvých a spojit ji s tělem bez života.
Kněz Vysokých Elfů provedl starodávný rituál ve snaze osvobodit ho ze spárů smrti a pokusil se ho zkombinovat s T-Energií. Bohužel, válečníkova vůle byla neúprosná a vzdoroval kněžímu. Rituál se nezdařil! Lidský elitní válečník se stal Stínovým Válečníkem - nemrtvá bytost s bystrou myslí. Vzteklý, že jeho duše byla vytržena z ráje, zabil všechny přítomné na ceremonii a uprchl.

Nyní cestuje mezi světy jako nemrtvá bytost. Jeho jedinou touhou je návrat do věčných síní Elysea, aby mohl najít mír. Bohužel, brány jsou stále zamčeny a nepovolí mu vstup do síní bohů, pokud byl stvořen za pomoci T-Energie. Ani smrt mu není záchranou; místo toho, by ho mohla uvrhnout do večné zkázy témného proudu událostí.

25.05.2008 18:48:37 | Autor: Řehik 12 Borec 12 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se