Sacred

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Orkové


Válečník Orků


Orkští bojovníci, kořeny Orkské armády. Mladí, nedočkaví Orkové čekají na boj stejně jako starší Orkové, kterým se ani nesnilo, že by se dostali mezi elitu. Ale i obyčejní Orkští válečníci jsou smrtící nepřátelé, protože dokáží dokonale využívat svoje zbraně.

V boji většina Orků bojuje s meči, už tento pohled vnáší mezi nepřátele strach. Orkové bojují tak, že se snaží vyřadit nepřítele na první úder. Přísloví Orkských trenérů zní: Můžeš ignorovat povrchová zranění ale nemůžeš ignorovat zlomené kosti.

Především, orkští válečníci se nebojí zranění. Kolují pověsti, že Orkští bojovníci touží po bolesti, aby se dostali do nějaké válečné zuřivosti. Údajně, s každým novým zraněním, jejich obouruční údery získávají na větší síle. Dosud se nikdo z boje s Orky nevrátil živý, takže nikdo nemohl tuto pověst potvrdit…


Obrněný Válečník


Obrnění válečníci s radostí obětovávají část své mazanosti pro svou lepší ochranu v boji. Ve své třídě stoji na stejném stupínku jako obyčejní orkové, ale jsou pohyblivější oproti svým nepřátelům stojích v těžkých zbrojích!

Každý z orků má naprosto volnou ruku při výběru zbraně a to od jednoručního meče až po masivní obouruční sekeru.


Prvotřídní Ork


Prvotřídní orkové jsou mimořádně dobře trénovaní bojovníci s tomu odpovídajícími zkušenostmi. Orky jsou ctěni jako hrdinové a oslavováni v mnoha básních a písních. V boji používají mohutná zdobená a malovaná brnění. Tyto doplňky hodně přispějí do jejich bázně,která je podnícena přítomností nepřátel na bojovém poli.

Prvotřídní orkové stojí vždy v 1. „lajně“ a jejich bojový pokřik má podnítit mladší a méně zkušené orky k lepším výkonům v boji proti nepříteli.

Střelec Orků


Mnozí z nepřátel orků dělá tu chybu, že podceňuje jejich střelecké jednotky! Oproti střeleckým jednotkám jiných armád, Orkové upřednostňují boj tváří v tvář nepříteli, než stát někde v pozadí bitvy.

Střelci orků ovládají boj s mečem stejně dobře jako ostatní Orkové – následkem je vždy smrt! Svůj luk používají pouze na prořídnutí řad nepřátel, než se přiblíží na vzdálenost meče...

25.05.2008 18:56:23 | Autor: Řehik 12 Borec 12 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se