Sacred

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Skřítci


Pěšák SkřítkůObyčejní skřítci, nejsou žádní válečníci ani šamani. Jsou prostě jen součástí kmene, pěšák v množství pěšáků. Nemají příliš v lásce opuštění svých obydlí co více, okolí svých vařících se kotlíků.

Válečník SkřítkůVálečníci, toto slovo používejme s mírou. Vědí daleko více o přejídání se a pití, než o umění boje. V boji se nedrží nějaké předem dané strategie. Jakmile jejich vůdce vystartuje následují jej a mlátí a strkají do všeho, co on. Je jim úplně jedno jestli buší jelena a nebo draka.

Vůdce SkřítkůZabere to hodně práce, než se skřítek stane vůdcem. Musí být silný a odvážný, ale také být schopný vyrovnat se nepříteli. Vůdci jsou válečníky a hlavním mozkem svého druhu.

Skřítčí LovecTito skřítci jsou vyučenými lučištníky, kteří podporují válčící skřítky salvou šípů z bezpečné vzdálenosti. Někdo by se mohl tvrdit i to, že skřítčí lovci jsou o něco vetší zbabělí než jejich bratři. V minulosti byli lovci zvyklí připravovat své šípy obohacené jedem či jinými lektvary. A právě tento způsob zapříčinil jejich cestu nepřiměřenosti a krutosti, právě proto zde najdeme množství běžných skřítků hodujících na jejich padlých nepřátelích.

Mág SkřítkůMágové jsou skřítci, pro nás celkem neznámí, kteří dosahují svých úspěchů díky znalosti kouzel. Díky speciálnímu druhu přírodní magie typické právě pro skřítky, mohou vrhat velice rozmanité druhy kouzel. Nejčastěji používaným kouzlem je Morová koule, ale příznačnějším kouzlem je určitě Vyvolání elemetálů. Každý šaman nosí totem, který funguje jako magický katalyzátor. Tyto totemy jsou jejich nejcennějším majetkem.

25.05.2008 19:08:16 | Autor: Řehik 12 Borec 12 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se