Sacred

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Serafa


SerafaSerafy jsou potomci andělů,kteří v pradávných dobách bojovali po boku bohů.Kdysi byly povolány k zadržení pekelné legie z podsvětí,na které dosavadní síly lidí,elfů a trpaslíků nestačily.A tak se také stalo,v Ancarii opět zavlád mír a serafy byly učiněny strážci živlů v pozemské podobě,k této činnosti dostaly požehnání bohů.Ale jak plynula staletí,serafy začínaly více myslet,na osobní zájmy a skrz uvědomění moci začaly arogantní až sobecké a měly za vinu zmizení pěti elemntů.Později se vrátily k ochraně dobra,když byla jejich armáda zničená Temnými elfy a zůstalo jen několik přeživších.
Serafa je ryhlý bojovník s magickými schopnostmi.Mezi její bojové dovednosti patří např.bojový skok,kterým dokáže překonávat překážky,bojový kop,kterým dokáže odrazit protivníky a také způsobuje poškození nebo rotující zásah,při kterém serafa vyskočí do vzduchu a rotuje ve vysoké rychlosti.
Magie u serafy není jen doplněk nebo zpestření,naopak některá kouzla jsou pro vývoj vyvážené serafy klíčová.
Za vypíchnutí stojí "rotující mystické čepele",aura,která zraňuje protivníka,když je serafě nablízku,též
BéEfGé(někdo může namítat,že se řadí mezi bojové schopnosti,ale při použití nevyčerpává bojové techniky),kopí,které drží serafa místo zbraně a střílí koule energie,které dokáží způsobit slušné škody a jsou poměrně rychlé.


A jak se vlastně za serafu hraje?Inu,velmi dobře,vhodná pro začátečníky,samozřejmě i pro pokročilé.Asi nejefektivnější je kombinovaná serafa,zaměřená na schopnosti bojové i magické,přičemž je nejvhodnější,aby serafa,ať bojová či magická měla aspoň kouska od toho druhého.
zajímavosti: Shopnost BéEfGé je pojmenována podle zbraně v Doomovi. Serafa může vykonat easter egg, ve kterém získá světelný meč a knihu serafa,pojednávájící o původu serafů.

25.05.2008 19:54:24 | Autor: Řehik 12 Borec 12 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se