Sacred

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Upírka


Upírka


"Nosferatu, všeobecně znám jako upír, je obzvlášť lstivý tvor.V Ancarii existuje velmi málo těchto stvoření.Nejznámějším případem je legenda o rytíři krále Aarnuma 1.,který se v bitvě u Mhurag-Naru stal obětí upíří královny.Stříbrný potok se za vlády Valoriana tohoto děsivého bývalého rytíře zbavil až díky zásahu jedné příslušnice serafů,která obětovala svůj život,jen aby zlikvidovala tohoto nebezpečného upíra."

Ano,tohle je příběh upírky,coby jednoho z 6 hratelných charakterů ve hře. Originální postava,jedna z předností Sacredu. Díky krvi serafa se nezměnila v upíra,ale může se dostat do upírské podoby dočasně.

Upírka je bojovník,za kterého dostává hra nový rozměr,upírka má totiž 2 podoby,jedna je permanentní,ve které upírka vypadá jako "normální"osoba a nemá přístup k upírským trikům.Ovšem v druhé podobě postrádá zbraně,brnění je průhledné a má oranžový odstín a hlavně,upírka mění osobnost,styl boje a způsob bytí(doporučuje se hlavně v noci,ve dne jí slunce lehce ubírá život,ale dá se to zredukovat schopností)

Upírka má zvrácené metody boje,např. se může velkou rychlostí přiřítit k nepříteli(ovládání času),nebo si přivolá vlka,v upíří podobě si navíc může přivolat netopýry,aby ji strážili nebo útočili,některé techniky boje jsou v upíří podobě efektivnější.

Dále si také může povolat padlé nepřátele,kteří vydrží do doby,než se upírka vrátí do normální podoby,nebo když jim vyprchá čas.

Co se dá k upírce ještě říci?Rozhodně je to postava,která stojí za zahrání pro všechny,začínající i pokročilé,uvidíte hru z jiné perspektivy a poznáte,jak se za upírku opravdu hraje.Upírka ohromí vizuálně,bohužel některé bojové techniky jsou k ničemu.

Skvěle to ale vyvažuje upírský mód,ve kterém upírka útočí velkou rychlostí,její síla bojováním roste a hraní zažijete z jiné perspektivy.Musím říci,že upírka stojí za zahrání každému a mnozí si jí jistě oblíbí.Mě tahle postava zamíchala s žebříčkem oblíbenosti charakterů a to je co říct.

25.05.2008 19:56:05 | Autor: Řehik 12 Borec 12 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se